TAU klausytojai ,,keliavo” po Naująją Zelandiją

345160072 6189652177788295 8844948031303744297 n

Vėlyvą trečiadienio popietę Neringos Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai ,,keliavo” po Naująją Zelandiją. Dėstytojas Robertas Šalna taip vaizdžiai ir informatyviai pateikė kelionės įspūdžius, kad kiekvienas paskaitoje dalyvavęs klausytojas pasijuto lyg ten buvęs ir keliavęs.
Naujoji Zelandija yra unikalios gamtos ir nuostabaus grožio valstybė, kurioje telpa visas pasaulio grožis: statūs fiordai ir sidabriniai kriokliai, upių slenksčiai, snaudžiantys ugnikalniai, karštosios versmės, unikali augalija ir gyvūnija, vešlūs miškai, balto smėlio paplūdimiai, įdomūs miestai ir senieji gyventojai maoriai, besistengiantys prisitaikyti prie šviesos greičiu besikeičiančio pasaulio. Ne veltui čia buvo filmuota „Žiedų valdovo“ trilogija, „Narnijos kronikos“ ir kiti žymūs filmai.
TAU klausytojai liko sužavėti ne tik nuostabiais vaizdais, bet ir lektoriaus nuoširdžiai perteikta informacija, pasidalintais patirtais įspūdžiais. Robertas Šalna sako, kad “mano misija – plačiau atverti langą į pasaulį”. Tad visų klausytojų vardu sakome nuoširdų ačiū ir tikimės dar ne kartą klausyti Roberto apie atrastas gražias ir įspūdingas pasaulio vietas.