Parama maisto produktais

Kas yra socialinė kortelė? Magnetinė ir (arba) lustinė atsiskaitomoji kortelė skirta paramos gavėjui atsiskaityti už įsigyjamus maisto produktus ir (ar) būtinojo vartojimo prekes. Paramos gavėjas pildydamas prašymą kortelei gauti renkasi, kurio vieno prekybos tinklo ar parduotuvės kortelę jis nori gauti
Už ką galima atsiskaityti socialine kortele? galima įsigyti visus maisto produktus ir kitas būtinojo  vartojimo   prekes (pvz., asmens higienos, buities apyvokos daiktus, namų švaros prekes, kūdikių prekes, drabužius, avalynę ir kt.).
Ką draudžiama pirkti naudojant socialinę kortelę? alkoholinius gėrimus, tabaką, loterijos bilietus. Taip pat nebus galima sumokėti už trečiųjų šalių teikiamas paslaugas
Kur kreiptis, norint gauti socialinę kortelę? Į Neringos socialinių paslaugų centrą, Taikos g. 11-2, Neringa
Kas turi teisę gauti socialines korteles?

Kortelę ir (ar) donaciją pagal MNM programą turi teisę gauti asmenys, kurių vidutinės mėnesinės pajamos neviršija 1,5 Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintų valstybės remiamų pajamų (toliau – VRP) dydžio per mėnesį.

 

Ką reikia pateikti norint gauti socialinę kortelę? Dėl paramos pagal MNM programą gavimo gali kreiptis asmenys, deklaravę gyvenamąją vietą arba faktiškai gyvenantys Savivaldybėje. Kreipdamasis dėl paramos pagal MNM programą gavimo, asmuo užpildo nustatytos formos Prašymą skirti pagal 2021–2027 metų materialinio nepritekliaus mažinimo programą teikiamą paramą į socialinę ar kitą jai lygiavertę kortelę ir nustatytos formos Sutikimą gauti pagal 2021–2027 metų materialinio nepritekliaus mažinimo programą teikiamą paramą donacija  ir pateikia reikiamus dokumentus pagrindžiančius asmens gaunamas pajamas.
Kada pervedami pinigai į socialinę kortelę? 4 kartus per metus: kovo 15 d., birželio 15 d., rugsėjo 15 d. ir gruodžio 15 d.
Kiek galioja socialinė kortelė? Nuo 2024 m. kovo 15 d. iki 2025 m. kovo 15 d.

Išsamesnė informacija teikiama šiais telefonų numeriais : +370 686 22013 – Nidoje, +370 612 84573 – Juodkrantėje

Lėšų iš kortelių nebus galima išsigryninti

Prašymo ir (ar) sutikimo forma (atsisiųsti)

Paramos pagal 2021–2027 metų materialinio nepritekliaus mažinimo programą skyrimo Neringos savivaldybės gyventojams tvarkos aprašas (atsisiųsti)