Neringos socialinių paslaugų centras kviečia tapti Trečiojo amžiaus universiteto klausytojais!

Neringos socialinių paslaugų centras kviečia tapti Trečiojo amžiaus universiteto klausytojais!
Raginame jungtis į TAU veiklas visus, kurie aktyvūs, nori veiklos, kurie jaučiasi vieniši, visų pamiršti, kurie dėl įvairių valstybės istorinių peripetijų neturėjo galimybių siekti mokslų arba gilinti žinias tose srityse, kuriose norėjo. Kviečiami ir tie, kurie visą gyvenimą kaupė tam tikrų sričių žinias, o dabar norėtų savo patirtimi ir žinojimu pasidalinti su kitais. TAU veiklos programose visi ras savo vietą, neatsižvelgiant nei į gyvenamąją vietą, nei į išsilavinimą.
Mokslo metų trukmė – dveji metai. TAU veikla neapsiriboja vien tik paskaitomis ar praktiniais užsiėmimais. Du kartus per metus organizuojame keliones, vykstame į teatrą ar baseiną. Šios veiklos sulaukia didžiausio mūsų klausytojų dėmesio, yra laukiamos ir be galo mėgstamos. Pradėdami mokslo metus, kartu su TAU taryba sudarome metinius planus, vykdome klausytojų apklausas.
Universiteto klausytojais gali tapti vyresni nei 50 metų asmenys. Žmonėms su negalia amžiaus riba netaikoma. Prašymų priėmimas vykdomas darbo dienomis. Jei susidomėjote ar norėtumėte daugiau informacijos apie Neringos trečiojo amžiaus universitetą, prašome kreiptis telefonu: Tel.:+37061444669, el. paštu [email protected]