Draugystė su Latvijos senjorais tęsiasi

44540203 2173125336274432 2804843674146439168 n

Draugystė su Latvijos senjorais tęsiasi: š. m. spalio 20 d. broliukai latviai surengė gražią šventę, skirtą paminėti tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai. Gavę kvietimą iš Pavilostos savivaldybės ir pensininkų organizacijos „Varaviksne“, šventėje dalyvavome ir mes.
Pavilostos miestelis savo svečius pasitinka gintaro spalvų vasaromis ir truputį laukinėmis žiemomis, ramybės ir tylos pojūčiu, priešingu didmiesčio triukšmui ir šurmuliui. Jūros vėjas čia taip pat niekada nėra toks pats. Pavasariais ir vasaromis jis švelniai ir šiltai paglosto skruostą, o rudenimis ir žiemomis stipriau draiko plaukus ir gairina veidą. Užtai su kokia šiluma ir svetingumu pasitinka svečius vietiniai gyventojai!
Buvome maloniai nustebinti šiltu bendravimu, rodomu dėmesiu ir nuoširdumu. Grįždami namo, dar ilgai kalbėjome, dalijomės įspūdžiais ir nuomonėmis apie nepaprastą ir nuoširdų latvių senjorų svetingumą. Guntos Raibartės, Pavilostos pensininkų organizacijos „Varaviksne“ direktorės, palinkėjimas į savo kelioninius krepšius pasiimti Pavilostai būdingą nuotaiką, aromatą ir skonį, išsipildė su kaupu – tegul tai, kas patirta, dar ilgai išlieka atmintyje!