Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

TAU klausytojus kvietėme kartu praleisti popietę kitaip

Vakar Neringos trečiojo amžiaus universiteto klausytojus kvietėme kartu praleisti popietę kitaip. Šio susibūrimo tikslas – suartinti klausytojus, pabendrauti, pasilinksminti ir gerai praleisti laiką kartu.
Popietę pradėjome nuo TAU klausytojų anketų rezultatų aptarimo. Anketas užpildė 64.7 % visų TAU studentų, ačiū jiems! Labai prašome anketų nepildžiusius klausytojus užeiti į Centrą – klausimyną užpildysite per penkias minutes! Džiaugiamės, kad TAU veiklą įvertinote labai gerai net 80,4 % , o gerai – 19,6 % . Anketų analizė taip pat parodė, kad klausytojai nori įvairiausių paskaitų, daugiau užsiėmimų, žinomų aktyvių asmenybių ir svarbiausia, kuo daugiau kelionių. Pažadame atsižvelgti į Jūsų poreikius – Jūsų dėka tobulėsime toliau.
Aptarę Trečiojo amžiaus universiteto veiklą, susirinkusiems klausytojams surengėme tikrą protų mūšį! Popietės vedėjo mikrofoną perėmęs Valentas gausiai susirinkusius senjorus padalijo į keturias komandas ir pasiūlė atsakyti į suktus klausimus. Komandinio darbo metu netrūko aršių diskusijų ir nuoširdaus juoko. Laimėjusi „Žibuoklių“ komanda buvo apdovanota prizais, o likusieji, pagauti azarto, nusprendė kitą kartą susikauti žiniomis.
Žinoma, nepamiršome ir puoselėjamos TAU klausytojų tradicijos – pasveikinome Liuciją Olšauskienę, sulaukus garbingo 75-mečio. Palinkėjome sveikatos, stiprybės ir ilgiausių metų.